دانلود ترجمه مقاله تبلیغات و وفاداری به برند تجاری و قیمت گذاری

دیدگاه ها ( ۰ )

ترجمه مقاله تبلیغ و آگهی تجاری، وفاداری به علامت تجاری و قیمت گذاری

 

 

عنوان انگلیسی: Advertising, brand loyalty and pricing
عنوان فارسی: تبلیغ و آگهی تجاری، وفاداری به علامت تجاری و قیمت گذاری
رشته های تحصیلی مرتبط: مدیریت و علوم اقتصادی
گرایش های تحصیلی مرتبط: توسعه اقتصادی و برنامه ریزی، بازاریابی و مدیریت بازرگانی
مجله: بازیها و رفتار اقتصادی - Games and Economic Behavior
دانشگاه: گروه اقتصاد، دانشگاه آلیکانته، اسپانیا
کلمات کلیدی: اولگپولی، تبلیغات، پراکندگی قیمت، وفاداری نام تجاری
نشریه: الزویر - Elsevier
سال انتشار: 2008
تعداد صفحات مقاله انگلیسی: 13
تعداد صفحات ترجمه فارسی: 19
فرمت فایل ترجمه مقاله: ورد تایپ شده
کد این مقاله: 7922
نمونه متن ترجمه

من مدل انحصار چند جانبه فروش را مورد بررسی قرار می دهم که در این مدل ، شرکت ها قبل از این که در زمینه قیمت رقابت کنند ، در تبلیغ اگهی تشویقی سرمایه گذاری می کنند و وفاداری به علامت تجاری در مصرف کنندگانی را تشویق می کنند که در غیر این صورت ، ارزان ترین گزینه را در بازار می خرند . این حوزه که تبلیغ اگهی تشویقی برای بازارهای محصول داخلی را ارایه می کند ، تفسیر جایگزینی را برای پدیده پراکندگی قیمت فراهم می نماید . علی رغم تشابه پیش بینی شده ، پروفایل همترازی مبالغ پرداخت شده برای تبلیغ آگهی از نوع غیرمتقارن می باشد . می توان دریافت که پایگا های مصرف کننده وفادار به علامت تجاری در میان شرکت ها متقارن می باشند . این یک پرسش مستدل را در رابطه با " مدل فروش های " واریان مطرح می سازد که در انجا تقارن به صورت داخلی فرض می شود.

نمونه متن انگلیسی

I consider an oligopoly model where, prior to price competition, firms invest in persuasive advertising and induce brand loyalty in consumers who would otherwise buy the cheapest alternative on the market. This setting, in which persuasive advertising is introduced to homogeneous product markets, provides an alternative explanation for price dispersion phenomena. Despite ex ante symmetry, the equilibrium profile of advertising outlays is asymmetric. It follows that endogenously determined brand loyal consumer bases are not symmetric across firms. This raises a robustness question regarding Varian’s “model of sales” where symmetry is exogenously assumed.

راهنمای خرید


شما پس از انتخاب دکمه خرید در سایت ترجمه یاب به سایت ایران عرضه جهت انجام مراحل خرید ترجمه مقاله تبلیغ و آگهی تجاری، وفاداری به علامت تجاری و قیمت گذاری هدایت خواهید شد.

  • اشتراک گذاری در

تاکنون دیدگاهی برای این نوشته ارسال نشده است